Wyjątkowa biżuteria ślubna i ozdoby do włosów - A dream twig
Wymiana i zwrot

Każdy produkt oferowany w sklepie A dream twig – Wedding Accessories można zwrócić bez podania przyczyny na zasadach określonych w ustawie o prawach konsumentach z dnia 30 maja 2014r.. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość musi nastąpić w terminie 14 dni kalendarzowych od odstąpienia od umowy. Sklep zwraca koszt towaru oraz jego przesyłki (chodzi o przesyłkę w pierwszą stronę - do klienta) niezwłocznie po otrzymaniu odesłanego towaru. Koszty zwrotu produktu pokrywa klient.

Warunkiem realizacji zwrotu jest dostarczenie do sklepu towaru w stanie nienaruszonym. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

Wyjątkiem od możliwości zwrotu są zamówienia indywidualne. Produkt, który jest w jakimkolwiek stopniu zmodyfikowany dla Klienta (np. zmiana długości, koloru itp.) lub od nowa stworzony na życzenie Klienta jest zamówieniem indywidualnym i nie podlega zwrotowi.

Ewentualnie istnieje możliwość wymiany produktu o podobnej lub wyższej cenie.

Formularz odstąpienia od umowy można pobrać tutaj.

W razie problemów prosimy o kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium